WwW.BoNa.NeWGoo.NeT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.BoNa.NeWGoo.NeT

BATUHAN..NESLİHAN..OGUZHAN..ÖZGE ASENA..BUGRA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
DUYURU PANOSU

DUYURU PANOSU

-----CRaZyBoY-----

SİTEMİZDEN DAHA İYİ YARARLANABİLMENİZ İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ!!

-----CRaZyBoY-----

KODBUL

En iyi yollayıcılar
BuGoS (116)
SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Vote_lcapSYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Voting_barSYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Vote_rcap 
CRaZyBoY (61)
SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Vote_lcapSYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Voting_barSYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Vote_rcap 
:::...NeSLiŞ...::: (49)
ozzgge.5 (23)
paottifearless (6)
pasasero61 (3)
manyaxbunny (1)
corbinblue (1)
En son konular
» Kumarbaz adam
SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 6:53 am tarafından :::...NeSLiŞ...:::

» FİFA KOMEDİ SHOWW
SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 5:59 am tarafından :::...NeSLiŞ...:::

» radyo meselesi !!!!
SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 6:31 am tarafından CRaZyBoY

» imsakiye olsa daha iyi!
SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 6:19 am tarafından CRaZyBoY

» Lig Radyo ve Kral FM yayında!!
SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:44 am tarafından CRaZyBoY

» ŞİMDİKİ ÇOCUKLAR HARİKA (AZİZ NESİN)
SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 5:37 am tarafından CRaZyBoY

» Golf dünyasının ünlüleri bir araya geldi!
SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 1:10 am tarafından :::...NeSLiŞ...:::

» alt mı üst mü??
SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 1:08 am tarafından :::...NeSLiŞ...:::

» TESLİM OL!
SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 1:06 am tarafından :::...NeSLiŞ...:::

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
DÖVİZ
NAMAZ VAKİTLERİ
www.htmleditorx.tr.gg
SAAT

More Cool Stuff At POQbum.com

OYUNLAR!!!

Oyunlar
TÜRKİYE YOL HARITASI

Türkiye Yol Haritasi

HABER
GİRİŞ SAYFAM YAP
Giriş SayfamYap
MEDİA PLAYER

SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII

2 posters
YazarMesaj
CRaZyBoY
CRaZyBoY ADMiN
CRaZyBoY ADMiN
CRaZyBoY

Erkek
İş/Hobiler : BİLGİSAYAR DÜYASI
Lakap : CRaZyBoY
TAKIM : SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Fenerbahce

SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Empty
MesajKonu: SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII   SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Icon_minitimePerş. Tem. 24, 2008 11:37 pm

Gelmeyi çok istiyor
Trabzonspor için geçtiğimiz gün Türkiye’ye gelen ve imza öncesinde son yazışmaların tamamlanmasını bekleyen kaleci Sylva, yönetimi rahatlatacak bir adım daha attı... Lille ile ilgili yaşanan ve bundan sonra da ortaya çıkabilecek pürüzlerin Trabzonspor’a mal olmaması için imzalanacak mukaveleye, “Doğacak tüm maddi sorunlar tarafımdan giderilecektir” maddesini koyan Senegalli file bekçisinin artık Bordo-Mavili ekipten yanıt beklediği dile getirildi.

UEFA’ya sorulacak
Karadeniz temsilcisinin kurmaylarının da gelişmeleri yakından izlediği ve bugün büyük olasılıkla somut adımların atılabileceği öğrenildi. Trabzonsporlu idarecilerin Türkiye Futbol Federasyonu aracılığıyla konuyu UEFA’ya sorup, Sylva’nın teklif ettiği özel maddenin geçerliliğini analiz edeceği bildirildi. Eğer olumlu bir yanıt alınırsa deneyimli kaleci Bordo-Mavili ekibin 23’üncü ve son transferi olarak pazar günü başlayacak olan Almanya kampının kadrosunu dahil edilecek.

SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII 7_223177_sylva280
https://bona.yetkin-forum.com
BuGoS
FeNoMeN
FeNoMeN
BuGoS

Erkek
İş/Hobiler : bilgisayar,futbol
Lakap : bugos
TAKIM : SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Fenerbahce

SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Empty
MesajKonu: Geri: SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII   SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 1:35 pm

gelsin yaa bişe yapamıcaklar
http://www.euro2008-world2010.tr.gg

SYLVA BİR ADIM DAHA ATTII
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» imsakiye olsa daha iyi!